Koolielu

Saavutused

SAAVUTUSED 2018 - 2019

OLÜMPIAADID JA AINEVÕISTLUSED

27. septembril 2018 toimus Paide Hammerbecki Põhikoolis võistlus "Südames matemaatika". Osalevad Mehis Rannaveer, Kennet Künnarpuu ja Eleri Aleksa.  (juhendajad A. Kaio ja S. Risthein)

SPORTIMINE

Tuletõrjespordi olümpia Türil 13.09.2018: Liseth Sõmermaa, Enrico Müganen, Ravel Gareev, Lizette Kassmann, Markus Susi, Kennet Künnarpuu, Kevin - Joshua Kanne, Mehis Rannaveer, Aigar Tarasov, Martin Jõgi, Birgit Selge, Sevelin Kask, Martin Jullinen, Tristan Puss, Siim Simral, Janely Suuder, Eva-Maria Zupping, Jaana Ojakõiv, Mona Seril Käblik. (juhendaja õp Merilyn Ivask). IV klass saavutas 23 koha 33 võistkonna  seast, VIII klass sai 17 koha 22 seast ning XI klass sai 4 koha 12 võistkonna seast.

Rahvusvahelised korvpallivõistlused Rakveres 14. 09 2018. KK7 Paide ja Järva-Jaani ühendvõistkond saavutas Spadematron Cup X turniiril Poisid 2005 arvestuses III koha! Osalesid Järva-Jaani Gümnaasiumi ja Peetri Kooli õpilased: Kaspar Talviste, Arvo Orlovski, Mehis Rannaveer ja Samuel Vilipõld. (juhendaja õp R. Prants)

Laupäeval, 15. septembril 2018 osalesid Peetri tüdrukud Järva maleva võistkonnaga Kaitseliidu 2018 meistrivõistlustel laskmises. Meie Ege Orlovski sai 280,6 punkti ja saavutas 23. koha. Tubli saavutus!

Rahvusvahelised korvpallivõistlused Vinnis 23. 09 2018. KK7 Paide ja Järva-Jaani ühendvõistkond saavutas Tarvas Cup turniiril II koha! Osalesid Järva-Jaani Gümnaasiumi õpilased: Tristan Puss ja Sander Pilv. (juhendaja õp R. Prants)

27. septembril osalesid õpilased Aravete Kangrumäel jooksukrossil. Võistlevad Siim Simral, Jesper Männilaan, Kevin- Joshua Kanne, Markus Susi, Siim Hiielaid (II koht), Timor Arusaar, Anete Bollverk, Heleriin Hein, Annika Selge, Laura Pilv, Diane Paju, Piia Pilv, Avelin  Kask, Birgit Selge (V koht), Kristi Aaloe. (juhendaja M. Ivask)

Jalgpall Paides 6. - 9. klassidele 2.10 2018. Osalesid Mait-Markus Hanson, Kermo Trahv, Markus Melnik, Jesper Männilaan, Marco Müganen, Kevin-Joshua Kanne, Bruno Zarubin, Braien Zarubin, Samuael Vilipõld, Alar Müganen, Markus Susi. Saavutati V koht. ( juhendaja M. Ivask)

JOONISTUSVÕISTLUSED

MUUD VÕISTLUSED JA KOOLI ESINDAMISED

"TORE" koolitusel osalesid Maria-Eliise Ojakõiv, Marta Maria Leis ja Kristina Jalakas koos õpetajate Agnes Kaio ja Greete Treialiga 27.09  kuni 29.09 2018.

Ettevõtluspäev Paides 02.10 2018. Osalesid Eleri Aleksa,  Sylvia Orro, Enrico Müganen, Ravel Gareev, Markkus Tamm, Siim Hiielaid, Marili Mets ja Liis Villemsaar.

07.10.2018 toimus Paide-Türi Rahvajooks.  Osalesid  Annika Selge, Stella Napsep,.Mirtel Kirsipuu, Eliise Kütismaa, Marii-Eleen Mõtsnik, Janely Suuder, Kristi Evisalu, Laura Pilv, Siim Hiielaid, Merliin Arusalu, Kristi Aaloe, Eeva Nugis, Liis Mändmets, Kristo Mändmets, Melany Saarmets, Triin Saul, Kati Mändmets, Anete Bollverk, Birgit Selge, Avelin Kask, Elly Paju, Kennet Künnarpuu, Kaur Kirsimäe, Kaspar Talviste, Jesper Männilaan, Robin Kärner, Janely Ojakõiv, Thomas Sebastian Prants, Janeli Raal, Andri Sakjas, Marten Saul, Gerli Strumila, Mikk Trommel, Maur Tubin, Liselle Kellner, Mait-Markus Hanson,

SAAVUTUSED 2017 - 2018

SAAVUTUSED 2016 - 2017