Tulemusi spordivõistlustelt

Loomise kuupäev 07.10.2024

Septembris toimus mitmeid koolidevahelisi spordivõistlusi.

12.09 olime kutsutud Koeru kergejõustiku võistlustele. 3.-5.-klasside poiste arvestuses saavutas Ats Kõll esikoha palliviskes, kaugushüppes, 60 meetri jooksus ja 300 meetri jooksus. Samas vanusegrupis sai Mikk Tombak II koha 60 meetri jooksus, kaugushüppes ja 300 meetri jooksus.

3.-5.-klasside tüdrukute arvestuses sai Elise Vespere I koha 60 meetri jooksus, kaugushüppes ja 300 meetri jooksus. 6.-7.-klasside tüdrukute arvestuses sai Kristella Koor I koha palliviskes ja II koha 300 meetri jooksus.

6.-7.-klasside arvestuses võistlesid meie koolist Robin Kärner, Hugo Pedius ja Georg Robin Roosalk. Kõige kõrgema koha sai Georg Robin, kes oli 300 meetri jooksus teine.

18.09 toimus Türil Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus. Võistlustel osalesid meie koolist Terek Selge, Ats Kõll, Ron Marten Gvozdetski, Mikk Tombak, Hugo Pedius, Georg Robin Roosalk, Robin Kärner, Elise Vespere, Kristella Koor. Poodiumile jõudis Ats Kõll, kes saavutas U12 vanusegrupis II koha. U12 poiste vanusegrupis saavutas meie kool suurte koolide arvestuses võistkondlikult III koha.

27.09 toimus Aravetel Järvamaa koolinoorte sügiskross. Meie koolist osalesid Ats Kõll, Terek Selge, Remy Simral, Elise Vespere, Mikk Tombak, Georg Robin Roosalk ja Robin Kärner. U10 poiste vanusegrupis saavutas III koha Ats Kõll. Hea jooksu tegi ka Georg Robin, kes jäi tugevas U14 poiste konkurentsis 7ndaks.

04.10 toimusid Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 7.-9.-klassidele. Meie kooli võistkond saavutas tugevas konkurentsis III koha. Koeru, Paide HHPK ja Järva-Jaani poisid kogusid kõik neli võitu ja ühe kaotuse. Ainuke kaotus tuli meil vastu võtta Koeru Keskkoolilt. Paremusjärjestuse selgitamisel arvestati omavaheliste mängude väravate vahet ja seega jäime meie kolmandaks.

Võistkonda kuulusid Georg Robin Roosalk, Joosep Nukke, Artur Saar, Patrick Loorents, Kristo Raigla, Sten-Marten Raal, Rasmus Kraak, Robert Kõll, Jan Puusepp, Fred Lüütsepp

Septembris võtsid meie kooli õpilased veel osa Heategevuslikust teatejooksust ja Paide-Türi rahvajooksu erinevatest distantsidest.