SEPTEMBRIKUU SPORDIUUDISED

Loomise kuupäev 02.10.2023

Septembrikuus osalesid meie kooli õpilased erinevatel võistlustel.

13. septembril osalesime Koerus kergejõustiku võistlustel. Meie kooli esindasid Hugo Pedius, Ats Kõll, Robert Kõll ja Robin Kärner. 3. - 5. klasside arvestuses saavutas Hugo Pedius esikoha kaugushüppes, oli kolmas 60m jooksus ja 2. koha sai nii palliviskes kui 300m jooksus. Ats Kõll saavutas 3. koha 300m jooksus. 6. - 7. klasside arvestuses tuli Robert Kõll 2. kohale 60m jooksus, 300m jooksus kui ka kaugushüppes.

20. septembril osalesime Türil Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlusel. Kõige parema tulemuse saavutas U12 vanusegrupi poistest Hugo Pedius, kes jäi 4. kohale. Väga hea tulemuse tegi ka Georg Robin Roosalk, kes saavutas 7. koha. U12 vanusegrupis võistlesid veel Ats Kõll ja Jako Herakles Isakannu. Suurte koolide kokkuvõttes jäime III kohale. U12 tüdrukute võistkonnast tegi kõige parema tulemuse Kristella Koor, kes saavutas 11. koha. Veel osalesid meie tüdrukutest Elise Vespere, Rebekka Pärn, Lisandra Simral. U14 poiste võistkonda esindasid Robert Kõll, Rasmus Kraak, Robin Kärner, Fred Lüütsepp. Kõige kõrgema koha saavutas Robert Kõll, kes tuli 14. kohale.

Tulemused on leitavad siit: https://is2020.sportos.eu/bw_client_files/sportos/public/img_1953/File/4_voistlus_protokoll_2023_uus.pdflink opens on new page

26. septembril toimusid Paides 7.9.klasside jalgpalli KV poistele. Oma alagrupis jäädi III kohale ühe võidu ja kahe kaotusega. 5. - 6. koha mängus jäädi napilt alla Paide Hammerbecki Põhikoolile, tasuks 6. koht. Meie kooli võistkonda kuulusid Rasmus Kraak, Jan Puusepp, Robert Kõll, Artur Saar, Kristjan Reisenbuk, Joosep Nukke, Sten-Marten Raal, Kristo Raigla, Rasmus Bružas.

Tulemused on leitavad siit: https://is2020.sportos.eu/bw_client_files/sportos/public/img_1953/File/jalgpall_7-9_kl_Tulemused.pdflink opens on new page

29. septembril toimusid Aravetel Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused krossijooksus. Kõige kõrgema koha saavutas Ats Kõll, kes tuli U12 poistes 4. kohale. Meie kooli esindasid veel Elise Vespere, Mikk Tombak ning Robin Kärner.

Tulemused on leitavad siit:

https://is2020.sportos.eu/bw_client_files/sportos/public/img_1953/File/JKoolide_krossMV2023Kangrumagi.pdflink opens on new page

Meie kooli töötajad ning õpilased osalesid samuti 41. Viking Window Paide-Türi Rahvajooksul. Paide lastejooksudest võtsid osa Ats Kõll, Terek Selge, Grisete Algpeus, Deliise Algpeus. Türi 5.km linnajooksust võtsid osa Deivi Kõll, Reeli Kõll, Robert Kõll, Maris Piiroja, Külli Kärner, Janeli Raal, Marii Eleen Mõtsnik. Paidest Türile jooksis Arvo Orlovski. 

Viimati muudetud 02.10.2023.