Heategevuslik teatejooks Paides

Loomise kuupäev 20.09.2020

23.09 toimub heategevuslik teatejooks Paides tehisjärve ääres algusega kell 12.00. Meie kooli esindavad Loviise Ait, Kertu Raigla, Diane Sõmermaa, Telle-Riin Tamm, Sten-Marten Raal, Joosep Nukke, Patrick Loorents, Priit, Laast, Crister Rohtla, Tristan Puss, Martin Jullinen, Siim Simral, Janely Suuder, Arita Pahva, Eliise Kütismaa, Mona Seril Käblik, Souen Paju, Matis Rannaveer, Henry Meier, Ruben Rosin, Hanna-Liisbeth Oja, Keidy Rõõmusaar, Stella Napsap, Laura Reisenbuk, Mariela Nurmela, Piia Pilv, Diane Paju, Heleriin Hein, Kristo Mändmets, Jaanus Ojakõiv, Alar Müganen, Oliver Algpeus, Arvo Orlovski, Andri Jullinen, Kaspar Talviste, Danile Vilipõld, Hanna-Liisi Sander, Sandra Seire, Kätlin Kütismaa, Merliin Arusalu. Kaasa sõidab õpetaja Deivi Kõll. Väljasõit kooli juurest kell 11.00.

Viimati muudetud 21.09.2020.