Edukad koolinoorte meistrivõistlused kergejõustikus

Sisestatud agnes.kaio poolt

22. mail toimusid Türil Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused Türil. Järva-Jaani Gümnaasiumi õpilased võitsid kokku 12 medalit.

Parimad tulemused:

U12 tüdrukud - Elise Vespere I koht 60 m jooksus ja kaugushüppes, VI koht 600 m jooksus

U12 poisid - Ats Kõll I koht kaugushüppes, 60 m jooksus ja 1000 m jooksus

U14 tüdrukud - Gerli Strumila I koht kettaheites, II koht palliviskes, V koht kuulitõukes

Kristella Koor VI koht kuulitõukes

Peapreemia kodu-uurimiskonverentsilt

Sisestatud agnes.kaio poolt

Wittensteini Tegevusmuuseumis toimunud 46. Järvamaa õpilaste kodu-uurimiskonverentsil anti välja kaks peapreemiat.

🌟 Nooremas vanuseastmes (5. – 8. kl.) pälvis selle Järva-Jaani Gümnaasiumi 7. klassi õpilane Fred Lüütsepp, kes kirjutas kodu-uurimistöö teemal „Suguvõsa uurimine“. Õpilast juhendasid Ruth Põldma ja Anne-Mai Jüriso.

Esimene koht!

Esimene koht!

Nii nagu eelmisel aastal, tuli ka sel aastal võidukarikas Järva-Jaani Gümnaasiumile!

3. mail toimusid Paides Järvamaa koolide 1. - 3. klasside vahelised karikavõistlused jalgpallis.

Alagrupi mängudes võitis meie meeskond Paide Hammerbeck I ja Türi Põhikool II võistkondi ning mängis viiki Väätsa Põhikooliga, sellega võideti enda alagrupp. Seejärel võitsid poisid poolfinaalis Koeru Keskkooli 1:0. Finaalis mängiti Paide Hillar Hanssoo Põhikooli võistkonna vastu, kus jäi seis 1:1, kuid penaltitega võideti 1:0.

Tule talgutele!

Sisestatud agnes.kaio poolt

Ootame talgulisi 2. - 12. maini Järva-Jaani Gümnaasiumi talgutele!

Talgutööd - koolimaja ümbruses lehtede riisumine, okste ja prügikorjamine.

Talgujuht Heli Kark

Tark valija

Sisestatud agnes.kaio poolt

Eesti Väitlusseltsi ja Euroopa Parlamendi koostöös on käimas projekt ,,Euroopa Parlament - milleks, kellele ja kuidas?”. Projekti keskmes on 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimistel valijate teadlikkuse ja kriitilise mõtlemise oskuste arendamine.

Täna (11.04) külastas meie gümnasiste Aurelia Pärtelson, kes aitas õpilastes neid olulisi oskusi arendada.

Stiilinädal

Sisestatud agnes.kaio poolt

Koolis oli terve aprilli esimene nädal väheke omamoodi. Toimus stiilinädal, mille korraldas 1. klass koos õpetaja Reeliga. Esmaspäev oli naljakate peakatete päev. Õpilastest said tunnustuse Ramon Meltsas, Jakob Valk ja Robert Kõll. Õpetajatest pälvis auhinna Karoli. Teisipäev oli filmi- ja multikategelaste päev. Tunnustuse pälvisid Ramon Meltsas, Eliise Saarts ja Marten Sopp ning õpetaja Margit A. Kolmapäeval täitus maja värvidega. Parimateks osutusid Joanna Laas, Heleen Isakannu ja Ramon Meltsas ning õpetaja Annela.

Asu jälgima