Esimene koht!

Sisestatud agnes.kaio poolt E, 06.05.2024 - 13:13

Esimene koht!

Nii nagu eelmisel aastal, tuli ka sel aastal võidukarikas Järva-Jaani Gümnaasiumile!

3. mail toimusid Paides Järvamaa koolide 1. - 3. klasside vahelised karikavõistlused jalgpallis.

Alagrupi mängudes võitis meie meeskond Paide Hammerbeck I ja Türi Põhikool II võistkondi ning mängis viiki Väätsa Põhikooliga, sellega võideti enda alagrupp. Seejärel võitsid poisid poolfinaalis Koeru Keskkooli 1:0. Finaalis mängiti Paide Hillar Hanssoo Põhikooli võistkonna vastu, kus jäi seis 1:1, kuid penaltitega võideti 1:0.

Tule talgutele!

Sisestatud agnes.kaio poolt T, 30.04.2024 - 16:05

Ootame talgulisi 2. - 12. maini Järva-Jaani Gümnaasiumi talgutele!

Talgutööd - koolimaja ümbruses lehtede riisumine, okste ja prügikorjamine.

Talgujuht Heli Kark

Tark valija

Sisestatud agnes.kaio poolt N, 11.04.2024 - 13:50

Eesti Väitlusseltsi ja Euroopa Parlamendi koostöös on käimas projekt ,,Euroopa Parlament - milleks, kellele ja kuidas?”. Projekti keskmes on 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimistel valijate teadlikkuse ja kriitilise mõtlemise oskuste arendamine.

Täna (11.04) külastas meie gümnasiste Aurelia Pärtelson, kes aitas õpilastes neid olulisi oskusi arendada.

Stiilinädal

Sisestatud agnes.kaio poolt R, 05.04.2024 - 18:45

Koolis oli terve aprilli esimene nädal väheke omamoodi. Toimus stiilinädal, mille korraldas 1. klass koos õpetaja Reeliga. Esmaspäev oli naljakate peakatete päev. Õpilastest said tunnustuse Ramon Meltsas, Jakob Valk ja Robert Kõll. Õpetajatest pälvis auhinna Karoli. Teisipäev oli filmi- ja multikategelaste päev. Tunnustuse pälvisid Ramon Meltsas, Eliise Saarts ja Marten Sopp ning õpetaja Margit A. Kolmapäeval täitus maja värvidega. Parimateks osutusid Joanna Laas, Heleen Isakannu ja Ramon Meltsas ning õpetaja Annela.

Kokkutulek

Sisestatud agnes.kaio poolt T, 26.03.2024 - 16:37

Järva-Jaani Gümnaasiumi kokkutulek toimub 15. juunil 2024!

Ootame kõiki endiseid õpetajaid ja õpilasi kooli kokkutulekule! Ei ole oluline, kas lõpetasid Järva-Jaanis 9. või 12. klassi või käisid koolis mõnel muul ajal – oodatud on kõik, kelle elus Järva-Jaani Gümnaasium on oma osa mänginud!

OSTA PILET SIIT: https://fienta.com/et/jarva-jaani-gumnaasiumi-kokkutulek

Stiilinädal

Sisestatud agnes.kaio poolt R, 22.03.2024 - 10:24

1. - 5. aprill - STIILINÄDAL

Esmaspäev - stiilsed peakatted

Teisipäev - filmitegelased/muinasjututegelased

Kolmapäev - värvide päev - igal klassil oma värv

Neljapäev - meil on suveaeg

Reede - unine reede

Parimatele auhinnad!!!

Virtuaalne õpikeskkond

Sisestatud agnes.kaio poolt E, 11.03.2024 - 10:43

1. veebruaril toimus Tallinna Tehnikaülikoolis Haridustehnoloogide talvekool "„Virtuaalsed ja füüsilised õpikeskkonnad“.

Päev oli täidetud inspireerivate ettekannete ning põnevate aruteludega. Jagati uusimaid teadmisi ja parimaid praktikaid, mis aitavad luua kaasaegset õpikogemust ning tõsta hariduse kvaliteeti, kasutades selleks nutikaid tehnoloogilisi lahendusi.

Talvekooli üheks esinejaks oli meie kooli matemaatikaõpetaja Janar Kärner, kes tutvustas haridustehnoloogia õpetajatele oma loodavat „Virtuaalset õpikeskkonda“

Asu jälgima