Uudised

Üleriigiline meemikonkurss "Päriselu internetis vs kujutlus” 21. märts Agnes Kaio


25. jaanuarist kuni 24. veebruarini toimus üleriigiline meemikonkurss "Päriselu internetis vs kujutlus”. Meie oma koolist saime esitada umbes 40 tööd. Kokku laekus kolmes vanuserühmas 282 tööd. 

Korraldajad tõstsid esile - õpilased tõid võistlusel humoorikalt välja erinevaid situatsioone elust enesest, näitasid kriitiliselt ära, et tihti räägitakse ja arvatakse asjadest ühtemoodi, aga tegelikult käitutakse teisiti. Samamoodi jäi kõlama, et õpilased väga tahaksid käia koolis ning ollakse distantsõppest ja digielust väsinud.

Iga vanusegrupi osalejate vahel loositi välja kolm auhinda. Meie õpilastest naeratas loosiõnn Anabelale ja Merilinile. Toimetame auhinnad neile kätte.

Meemikonkurssi korraldasid projekti Targalt Internetis partnerid: Lastekaitse LiitHARNOTallinna Tehnikaülikool (TalTech) ning KaitseministeeriumPärnu Rääma Põhikool, Pelgulinna GümnaasiumEesti Informaatikaõpetajate Selts ja Euroopa ühendamise rahastu.

Konkursi peakorraldaja Mart Kimmel.

25. jaanuarist kuni 24. veebruarini toimus üleriigiline meemikonkurss "Päriselu internetis vs kujutlus”. Meie oma koolist saime esitada umbes 40 tööd. Kokku laekus kolmes vanuserühmas 282 tööd. 

Korraldajad tõstsid esile - õpilased tõid võistlusel humoorikalt välja erinevaid situatsioone elust enesest, näitasid kriitiliselt ära, et tihti räägitakse ja arvatakse asjadest ühtemoodi, aga tegelikult käitutakse teisiti. Samamoodi jäi kõlama, et õpilased väga tahaksid käia koolis ning ollakse distantsõppest ja digielust väsinud.

Iga vanusegrupi osalejate vahel loositi välja kolm auhinda. Meie õpilastest naeratas loosiõnn Anabelale ja Merilinile. Toimetame auhinnad neile kätte.

Meemikonkurssi korraldasid projekti Targalt Internetis partnerid: Lastekaitse LiitHARNOTallinna Tehnikaülikool (TalTech) ning KaitseministeeriumPärnu Rääma Põhikool, Pelgulinna GümnaasiumEesti Informaatikaõpetajate Selts ja Euroopa ühendamise rahastu.

Konkursi peakorraldaja Mart Kimmel.