Tähelepanu - külm öö ja hommik 18. 02 2021

Loomise kuupäev 17.02.2021

Hea lapsevanem! Täna ööseks on oodata päris krõbedat talvekülma. Kuna koolis on küttesüsteemiga probleemid, millele lahenduse otsime käib ja võtab mõneti aega, siis teavitame, et homme on suure tõenäosusega koolimaja ning võimla jahedad. Seega palume teil võimalusel kaaluda lapse koju jätmist. Eriti puudutab see neid õpilasi, kes tulevad kaugelt. Me ei soovi, et lapsed koolimajas olles külmetaksid. Kui otsustate lapse koju jätta, siis palun tehke juba täna selle kohane märge eKooli. Saame siis operatiivselt hommikul info edastada kooli sööklasse.

Samas mõistame, kui lapse koju jätmine ei ole võimalik. Sellisel juhul palun vaadake, et nad oleksid natuke soojemalt riides. Kõik ikka selleks, et keegi haigeks ei jääks. Aitäh teile kaasa mõtlemise ja mõnusa koostöö eest.

Viimati muudetud 17.02.2021.