Uudised

Robini III koht 15. september Agnes Kaio


Eile, 14. septembril, toimusid Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlused Türil. Võistlejaid oli palju ja meie kooli esindasid 8 poissi.

Kõige säravama tulemuse tegi U12 vanusegrupis Robin Kärner, kes saavutas 3. koha. Võistkondade mõõduvõtus saavutasime poiste U12 vanusegrupis II koha. Meie kooli esindasid  veel Jan Puusepp, Rasmus Kraak, Robert Kõll, Fred Lüütsepp, Hugo Pedius, Georg Robin Roosalk, Glaid Puusepp.

Eile, 14. septembril, toimusid Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlused Türil. Võistlejaid oli palju ja meie kooli esindasid 8 poissi.

Kõige säravama tulemuse tegi U12 vanusegrupis Robin Kärner, kes saavutas 3. koha. Võistkondade mõõduvõtus saavutasime poiste U12 vanusegrupis II koha. Meie kooli esindasid  veel Jan Puusepp, Rasmus Kraak, Robert Kõll, Fred Lüütsepp, Hugo Pedius, Georg Robin Roosalk, Glaid Puusepp.