Uudised

Preemiareis tublidele 5. juunil 03. juuni Agnes Kaio


Preemiareis väga tublidele 2018/2019 õa  õpilastele 05. juunil 2019, väljasõit JJJG juurest 8.00 ja PK juurest 8.20

Järva-Jaani Gümnaasium

1.Merilin Võti                       9.kl

2.Lisette Saat                        6.kl

3.Marii Eleen Mõtsnik         4.kl

4.Mona Seril  Käblik            4.kl

5.Arita Pahva                        4.kl

6.Tristan Puss                       4.kl

  7.Ege Orlovski                     11.kl

 8.Melani Arusalu                 9.kl

  9.Kristi  Evisalu                 9.b.kl

10.Mehis Rannaveer              8.kl

11.Aigar Tarasov                   8.kl

12.Merliin Arusalu               7.kl

13. Andri Jullinen                 7.kl

14.Karoliine Link                 6.kl

15.Diane Paju                        6.kl

16.Keidy Rõõmusaar             5.kl

17.Laura Reisenbuk              5.kl

18.Eliise Kütismaa               4.kl

19.Eva-Marie Zupping        4.kl

20.Rivo Selge                         3.kl

21.Loviise Ait                        3.kl

22.Inger Iris Prants              3.kl

23.Fred Lüütsepp                  2.kl

24.Joanna Laas                     2.kl

25.Kaur Kirsimäe                 9.kl

26.Arvo Orlovski                   7.kl

27. Marta Maria Leis            7. kl

Peetri Kool

1.Urmo Dikker                      9.kl

2.Samuel Vilipõld                 8.kl

3.Laura-Liisa Toodre            6.kl

4.Marleen Kons                     4.kl

5.Marten Krass                     2.kl

6.Anette Marleen Eding       1.kl

7.Greete Gornov                    1.kl

Preemiareis väga tublidele 2018/2019 õa õpilastele05. juunil 2019, väljasõit JJJG juurest 8.00 ja PK juurest 8.20

Järva-Jaani Gümnaasium

1.Merilin Võti 9.kl

2.Lisette Saat 6.kl

3.Marii Eleen Mõtsnik 4.kl

4.Mona Seril Käblik 4.kl

5.Arita Pahva 4.kl

6.Tristan Puss 4.kl

7.Ege Orlovski 11.kl

8.Melani Arusalu 9.kl

9.Kristi Evisalu 9.b.kl

10.Mehis Rannaveer 8.kl

11.Aigar Tarasov 8.kl

12.Merliin Arusalu 7.kl

13. Andri Jullinen 7.kl

14.Karoliine Link 6.kl

15.Diane Paju 6.kl

16.Keidy Rõõmusaar 5.kl

17.Laura Reisenbuk 5.kl

18.Eliise Kütismaa 4.kl

19.Eva-Marie Zupping 4.kl

20.Rivo Selge

3.kl

21.Loviise Ait 3.kl

22.Inger Iris Prants 3.kl

23.Fred Lüütsepp 2.kl

24.Joanna Laas 2.kl

25.Kaur Kirsimäe 9.kl

26.Arvo Orlovski 7.kl

27. Marta Maria Leis 7. kl

Peetri Kool

1.Urmo Dikker 9.kl

2.Samuel Vilipõld 8.kl

3.Laura-Liisa Toodre 6.kl

4.Marleen Kons 4.kl

5.Marten Krass 2.kl

6.Anette Marleen Eding 1.kl

7.Greete Gornov 1.kl

Preemiareis
Preemiareis