Lastevanemate kool

Loomise kuupäev 14.02.2022

Head Järva-Jaani gümnaasiumi ja Peetri kooli lapsevanemad ning õpetajad! Alates märtsist lükkame käima LASTEVANEMATE KOOLI, mille eesmärk on toetada lapsevanemaid, vahetada teadmisi ning soodustada lapsevanemate ja õpetajate vahelist suhtlust.

Lastevanemate kool hakkab koos käima korra kvartalis õhtusel ajal, mis annab loodetavasti võimalikult paljudele lapsevanematele võimaluse ettevõtmisega liituda. Ühe kohtumise pikkus on umbes poolteist tundi. Erinevatel teemadel jagavad teadmisi ja kogemusi meie kooli õpetajad, tugispetsialistid ning külaliskoolitajad. Iga kogunemise lõpus on vestlusring, mille käigus saavad ka lapsevanemad sõna sekka öelda. Üritus on nii lapsevanematele kui õpetajatele tasuta.

Esimene kohtumine toimub 9. märtsil kell 18 Järva-Jaani gümnaasiumi aulas. Külla tuleb koolipsühholoog ja Eesti Koolipsühholoogide Ühingu juhatuse liige Kristi Feldman, kes räägib, kuidas ära tunda koolilaste depressiooni ja enesetapumõtteid ning mida ohumärkide ilmnemisel ette võtta.

Lastevanemate kooli on oodatud kõik Järva-Jaani gümnaasiumi ja Peetri kooli lapsevanemad ja õpetajad. Enda osalemissoovist andke teada hiljemalt 7. märtsiks Google’i vormi kaudu https://forms.gle/F2Tej1Ja24cRDkEm6link opens on new page . Vajadusel püüame organiseerida ka transpordi (saab vormis ära märkida).

Viimati muudetud 14.02.2022.