KÜÜNLAÜMBRISTE JAHT 2022/2023 KOGU, HOOLI, VÕIDA!

Loomise kuupäev 20.12.2022
Tähelepanu! Valmis olla! Koguma!
Järva-Jaani Gümnaasiumlink opens on new page osaleb keskkonnakampaanias KÜÜNLAÜMBRISTE JAHT 2022/2023 KOGU, HOOLI, VÕIDA!
Juba seitsmendat korda alustame "Küünlaümbriste jaht" keskkonnakampaaniaga, mille raames kutsutakse noori üle Eesti koguma kokku võimalikult palju tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid.
Kampaania eesmärk on laste ja noorte keskkonnateadlikkuse suurendamine ning taaskasutuse ja jäätmete sorteerimise vajalikkuse teadvustamine. Alumiinium ei lagune prügimäel või looduses mitte kunagi, mistõttu annab isegi väikese koguse küünlaümbriste kokkukogumine märkimisväärse panuse looduse hoidmisesse.
Kampaania periood: 01.12.2022-31.03.2023.
Kuidas osaleda?
Kampaanias osalemiseks:
1. KOGU kokku põletatud teeküünlaümbrised üksikkogujana või grupiga (nt. lasteaiarühm või kooliklass). Kampaanialehel saad alla laadida kogumislehe, et kogutud ümbriste arvu osas arvestust pidada või korraldada grupisisest võistlust.
2. TOO kogutud küünlaümbrised Kuusakoski osakonda enne 31. märtsi 2023 ja saa vastu unikaalne kampaaniakood.
3. REGISTREERI kampaaniakood ning osale pea- ja lisaauhindade loosis.
Küünlaümbriseid kogume kooli pärast vaheaega.
Viimati muudetud 20.12.2022.