Jõulukroon Paides 4. detsembril

Loomise kuupäev 01.12.2021

Jõulukroon toimub Paides 4.detsembril 2021, osalevad järgmised Järva-Jaani Gümnaasiumi ja Peetri Kooli õpilased, kes laulavad Päkapikukooris: Eltermaa, Kermo; Gvozdetski, Ron Marten; Hein, Helemai; Koor, Kristella; Kurnikov, Lia Greete; Laupa, Maur; Ojakõiv, Janely; Paju, Grethel; Piirsalu, Mirelle; Piirson, Mariliis; Prants, Thomas Sesbastian; Pruuli, Mirell; Pärn, Rebekka; Raal, Janeli; Simral, Kristel; Simral, Lisandra; Strumila, Gerli; Turro, Raul; Vaht, Mirtel; Veapere, Elise; Välimets, Mirtel; Heinsaar, Stella; Horn, Elisabeth; Saar, Paula; Veebel, Cevin; Veebel, Maria;  Veebel, Kerstin ja Vilipõld, Emma Loree.

Väljasõit alevi keskväljakult kell 9.00. Kaasa sõidab huvijuht Heli Kark ja muusikaõpetaja Marika Bibikov

Viimati muudetud 01.12.2021.