Järvamaa meistrivõistlused discgolfis

Loomise kuupäev 08.04.2019

Esimesed Järvamaa meistrivõistlused discgolfis toimusid täna Järva-Jaanis. Kuigi kevad ilmast oli saanud sügisilm, oli kohal 34 discgolfi huvilist. Pealmiselt Laupa ja Järva-Jaani noored, kuid ka esindatud oli Aravete, Peetri ja Türi.
Individuaal võistlusel grupis põhikooli tüdrukud tuli suure edumaaga esimseks Sevelin Kask, teiseks Piia Pilv. Põhikooli poistest tuli teiseks Mehis Rannaveer. Neljanda kohaga pidi leppima Markkus Tamm, kes jagas kolmandat kohta, kuid ümbervisetega jäi ette Peetri noor Daniel Vilipõld. Gümnaasiumi poistest jäi teiseks Siim Hiielaid ja gümnaasiumi tüdrukutest samuti teiseks Eleri Aleksa. Tublid olid ka kõik teised noored, kes kohale tulid ja järgmine aasta ootame juba suuremat osavõttu teiste koolide poolt.

Viimati muudetud 08.04.2019.