Punktum

Loomise kuupäev 19.10.2023

Osalesime 9. klassi õpilastega Paide Gümnaasiumi matemaatikavõistlusel PUNKTUM2023. Päev oli jaotatud kolmeks. Kõigepealt võistlesid õpilased peast arvutamises. Parimaks peast arvutajaks 8. -9. klasside arvestuses osutus Mona Seril.

Jätkati individuaalselt ülesannete lahendamisega - ülesanded käsitlesid elulisi matemaatikaga seotud situatsioone või päevakajalisi ühiskonnaprobleeme. Teise tulemuse põhikoolis saavutas Mona Seril.

Päev lõppes meeskonnavõistlusega. Antud võistluses tuli õigsuse ja aja peale lahendada nutikust nõudvaid ning erinevaid valdkondi siduvaid probleemülesandeid. Meeskonnal tuli lahendada kokku 5 ülesannet, millest viimase lahendamine sõltus eelmiste lahenduste õigsusest.

Järva-Jaani Gümnaasiumi meeskonnas võistlesid Mona Seril, Marii Eleen , Martin ja Tristan.

Viimati muudetud 19.10.2023.