Rahuloluküsitlused

Märtsikuus 2018 sooritasid Järva-Jaani Gümnaasiumi 9. klassi õpilased katselise digipädevuse tasemetöö - tagasisideraport

***

2017. a.  kevadel viisime läbi rahuloluküsitluse:

tulemused on nähtavad –  rahulolu tulemused

***

Euroopa Komisjoni uuring üldharidus- ja kutsekoolide digitaalse võimekuse kohta – SELFIE_Report_ISCED3-USGE

***

2017 veebruaris-märtsis viis SA Innove läbi uued katselised rahuloluküsitlused põhikoolide ja gümnaasiumite valimil. Andmeid koguti nii õpilastelt, õpetajatelt kui ka põhikooliõpilaste lapsevanematelt.

Põhikooliastme tagasiside koolile Järva-Jaani Gümnaasium

Gümnaasiumiastme tagasiside koolile Järva-Jaani Gümnaasium

***

SA Innove on koostanud raporti meie kooli panuse kohta õpilaste edasi jõudmisesse.

Tagasiside gümnaasiumi panuse kohta – Järva-Jaani Gümnaasium

***

Hea lapsevanem ja õpilane!

SA Innove korraldas 2017. aasta alguses kõikides Eesti üldhariduskoolides õpilaste rahuloluküsitlusi. Järva-Jaani Gümnaasiumi 8. klassi põhiküsitluse tulemused, millega hinnati õpilaste rahulolu, põhjuseta puudumisi ja koolivägivalla kogemist.

Tagasiside koolile Järva-Jaani Gümnaasium (8. klass)