Galerii

2017/2018

Lõpuaktused 22.juuni 2018

Klassipildid 2017/2018 (Pildikompanii OÜ)

Leedu reis 3. – 4. juuli

Tere suvi! 3. ja 6. klass

Aktus Järva-Jaani kultuurimajas 1. juuni

Direktori vastuvõtt 31.05 2018

1. ja 2. klass rabamatkal 30.05

Neljavõistlus Kasekoplis 29. – 30. mai

3. klassi liikluseksam

Keat laager 6. klassile 23. -24. mai 

4. klass Rakveres 22.05

Välilaager mai 2018

Tutipäev 18.05

Vabalava 17.05

1. – 3. klass jalgpall – II koht – 16. 05 

3. klassi reis Imaverre 16.05

Meie pidu emadele – 15.05 

3. klass – liiklusõpe tänaval

3. klass – orienteerumine enda valmistatud plaani järgi

3. klass – muinasjuttude dramatiseerimine

Tallinnas 09.05 Euroopa päeval

Euroopa päev 09.05

Folklooritunnid 5. -7. klass 08.05

100 puud – puud ootavad istutamist

Maikuu algklassides

Teeme ära – 7. klass8. ja 9. klass

3. klass arvutis

Soomes 24.04 – 27.04

Sloveenias 15.04 – 21.04

Lahtiste uste päeva töötoad – 12.04

Laula kuis oskad – 08.04

Aprill algklasside tegevustes

Kevad on saabunud koolimajja 28.03

Saalihoki finaalturniir Valgas 22.03

Projektinädal: 14.03 I kooliaste; II kooliasteIII kooliaste ja IV kooliaste

Pärnumaa õpetajad JJG-s 14.03

Projektinädal: 13.03 I kooliasteII kooliaste, III kooliaste – Haapsalu ja Kolkja

Õpioskuste olümpiaadilt II koht

Külas on Pärnumaa koolid 06.03

Algasid folklooritunnid 5.-7. klassini.

Tiigrimäng 06.03

Märts algklasside tiivas

Riigikaitse õpilased välitunnis 05.03

Saalihoki – Annabeli loovtöö – 26.02

Kontsertaktus Järva-Jaani Kultuurimajas 22.02

Rongkäik JJ Gümnaasiumi juurest JJ Kultruurimaja juurde 22.02

Talv akna taga 21.02

Hakkame sättima – ettevalmistused koolimajas kolmapäeva õhtul. (21.02)

Koolitöötajate kohvik 21.02

3. ja 4. klass Sõõriksoo õpperajal 20.02

Hakkame sättima – mälumängu II voor, 19.02 – 7. – 12. klass, 27.02 – 1. -3. klass

Eesti Vabariik 100 – kingid ja kaardid – 19.02

3. klassi kurgiprojekt sai alguse 19.02

Tööle kaasa – veebruar 2018

Sallivusnädala sõbrakett koolimaja ümber 16.02 2018. Tänud Hans-Kristenile droonipiltide eest.

Kolllase koera aasta 15.02

3. klass kujundas Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks rahatähti

Sõbrapäev 14.02

Vastlapäev 13.02

Sallivusnädal

Aabitsapidu 09.02 2018

Koolipäev Vanemuses – 7. ja 8. klass 08.02 

Mammad ja papad JJG-s

Sotsiaalkindlustusamet külastas 1.-4. klassi 6. 02

Tulemas on sõbrapäev

Tartu rahu tähistamine aktusega 2.02

Nuputa Järva-Jaani Gümnaasiumis 01.02 

Korvpallivõistlus Koigis 1.02

Valmistume sündmuseks – Eesti Vabariik 100

27. jaanuari teabepäev

Õpetaja Karoli tegemised koos lastega

Tähestik I korruse seinapeal. Mis nüüd viga õppida.

Nutilabori tegemised jaanuaris 2018.

Informaatika – 8. klass lahendas võrrandsüsteemi programmiga GeoGebra

Informaatika – 10. ja 11. klass joonistasid programmiga Insckape

Informaatika – 10. ja 11. klass modelleerisid 3-D programmiga Tinkcercad Orina mõisa

Algklasside tegemised jaanuar 2018 

Jõulupidu VI – XII klass 21.12

Jõulupidu I – V klass 21.12

Jõulujumalateenistus 21.12

Jõululõuna 20.12 

Jõululaat 15.12

Koolipere 

Mari-Liis Uuk tutvustamas Sisekaitseakadeemiat 15.12

Ettevõtlike koolide töötuba PÜG-si 12.12 2017

Koolimaja jõuluime

Projektinädala II kooliastme fotojaht.

Projektinädalal valmisid III kooliastmel: plakatid erinevate maade jõulukommetest, toimus fotojaht ja kujundati arvutiga jõulukaarte.

Projektinädala sport – saalihoki III, teatevõistlus I ja II kooliaste 

Projektinädala III päev 6.12

Projektinädala II päev 5.12

Projektinädala I päev 4.12

Esimene advendihommik III ja IV kooliaste 4.12

I klassi projekt – ametid

Eiki Nestori külaskäik 1.12

Detsember koolimajas 

Jäätmetekke vähendamise nädal – 28.11 

Puhte vee teemapargis 24.11

Robotexil – mBot meeskond ja Mesimummude meeskond.

Eesti Vabarii 100 võidukas meeskond

Kadrid ja Mardid JJG-s 23.11 – ürituse korraldasid 3. ja 4. klass

Robootika ruulib 

Jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin – osales 8. klass

Sünnipäeva nädala neljas päeva – viktoriinid 

Sünnipäeva nädal – vilistlased külas

Sünnipäeva nädala teine päev – mängud 

Kooli sünnipäeva nädal  – esimene päev

Midrimaa ja II koht Marii Eleen Mõtsnik

8. klass ja tänavakunstnik Von Bomb 16.11 

Kadrid ja 3. klass

November – mis siis nüüd põnevat esimesel korrusel?

Lasteaia vahvad maketid koolimajas. 

Isadepäev 10.11 2017

Palju õnne õpetaja Anu!

Tunne teravilju – vahva ettevõtmine

3. klass Tagasi kooli e-tunnis

3. klass Kunksmoorid degusteerimas ravimteesid nov 2017

Nutilabori toimetamised novembris.

mBoti ehitamine ja programmeerimine

3. klass ja südamed isadele

Mälumäng 7. – 11. klass 1.11 ja 1. – 6. klass 2.11.

Halloweeni öö 3. -6. klassid 31.10, kõrvitsate näitus

Halloween – 31.10,  põnev päev – stiilikaskohvik6. klassi jutud ja koolimaja dekoreerimine

Õpetajad Tartus Ettevõtluskülas ja SPARK Makerlabi töötoas 24.10 

Peterburi reis 21.10 – 23.10

Funktsioonid ja GeoGebra 9. klassi matemaatika tunnis 20.10

Rootsis Erasmus+ projektiga 16.10 – 20.10, lisatud Bernadottegymnasiet Göteborg kooli pildid

CodeWeek2017 õpituba Türi PK 18.10 2017 – OzoBoti koolitus

Kunst – sügis 2017

Luuletaja Contra külaskäik JJG-sse 18.10 2017

e-külalistunnid Tagasi kooli raames. II klass sai osa tööpäevast pangas, trummari, arheoloogi ning avariipolitseiniku tööpäevast ja nägi, kuidas valmib üks nukufilm.

 Haapsalu Hariduskonverentsil tunnustati parimaid edulugusid …. – 12.10

CodeWeek 2017 õpituba Türi PK 12.10, lisasin õp. Laine Aluoja pildid

CodeWeek 2017 õpituba "BeeBot ja õppimine läbi mängu." 10.10

JJ Street tutvustus 10.10

Õpetajate päev 06.10 2017

Leivanädal – 1. klassi leiva küpsetus

Terislik toitumine – 05.10 2017 – Erik Orgu

Oktoober – algklasside vahvad ettevõtmised

Vallavanema vastuvõtul saalihoki tublid neiud

Reipalt koolipinki – discgolf Võllastel ja Maisi-Järvamaal 29.09 

Oinapäev – uute gümnasistide vastuvõtt

I klassi seened

Sügisannid ja vigurid

Soome kooli külaskäik

Sügis tuli külla 22.09

Ettevõtlike koolide inspiratsiooni üritus Paides 21.09

Tegusad algklassid

MinuTantsukooli näidistund 11.09

Tarkusepäeva aktus