Digi

Märtsikuus 2018 sooritasid meie kooli 9. klassi õpilased katselise digipädevuse tasemetöö - tagasisideraport.

***

Nutitund igasse kooli e-kogumik. Antud kogumikku on koondatud palju nutitundide ideid ja ka nutiõpetajate persoonilugusid. JJG on esindatud samuti antud kogumikus. Mõnusat avastamist ja uute ideede leidmist.

***

Järva-Jaani Gümnaasium osales 2017. a. septembris ja oktoobris korraldatud uuringus, kus katsetati SELFIE enesehindamise tööriista. SELFIE arendas välja Euroopa Komisjon koostöös üleeuroopalise ekspertite rühmaga. Tööriista eesmärk on edendada koolide enesehindamisprotsessi digitehnoloogiate kasutuselevõtu osas. Selles koolis koguti kokku koolijuhtide, õpetajate ja õpilaste vaated digitehnoloogia kasutamisele.

***

Robotex 2017 – osalesime kahel võistusel: Insplay Roboliiga ja Makeblock MakeX Challenge

***

EDU EXEX haridustehnoloogia konverents 14. septembril 2017.

Järva-Jaani Gümnaasiumi õpetajad Maris Piiroja ja Agnes Kaio osalesid antud konverentsil ja tutvustasid JJG digilahendusi.

DIGI JA JJG

Fotogalerii: http://exex.eu/edu/#2017