Kontakt

Filtreeri

Kõik Üldkontakt Juhtkond Klassijuhatajad Õpetajad Personal

Ametikoht
 
Üldkontakt (1)

Järva-Jaani Gümnaasium

Reg.kood 75008315
+37254500027
+37254500029
kool@jjaani.edu.ee

Juhtkond (10)

Annela Tammiste

Direktor
+37259063388
annela.tammiste@jjaani.edu.ee


Eva Arusalu

Sekretär
+37254500029
eva.arusalu@jjaani.edu.ee


Maris Piiroja

Õppealajuhataja
maris.piiroja@jjaani.edu.ee


Agnes Kaio

Õppealajuhataja
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Heli Kark

Huvijuht
helikark@gmail.com


Urmas Kaio

Infojuht
urmas.kaio@jjaani.edu.ee


SIlja Vilbu

Õpilasnõustaja
silja.vilbu@jjaani.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhukusel


Greete Piksar

Sotsiaalpedagoog
greete.piksar@jjaani.edu.ee


Marko Eding

Haldusspetsialist
+372 56683924
eding.marko@gmail.com


Getter Klaas

Ettevõtliku kooli koordinaator
getter.klaas@jarva.ee

Klassijuhatajad (13)

Triin Tiisler

I klassi õpetaja
triintiisler79@gmail.com


Külli Kärner

II klassi õpetaja
karnerkulli@gmail.com


Marge Terras

III klassi õpetaja
margeterras@hot.ee


Evi Talkis

IV klassi õpetaja
talkisevi@gmail.com


Sirly Pukk

VI klassijuhataja
sirly.pukk@jjaani.edu.ee


Karoli Vilbu

VIII klassijuhataja
karoli.vilbu@jjaani.edu.ee


Mart Piiroja

VII klassijuhataja
mart.piiroja@jjaani.edu.ee


Ele Hallimäe

V klassi klassijuhataja
ele.hallimae@jjaani.edu.ee


Ülle Jääger

XII klassijuhataja
yllej@koeru.edu.ee


Ülle Jääger

XI klassijuhataja
yllej@koeru.edu.ee


Agnes Kaio

X klassijuhataja
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Deivi Kõll

IX klassijuhataja
deivitep@gmail.com


Rait Fels

IX klassijuhataja
rait.fels@jjaani.edu.ee

Õpetajad (34)

Lia Läänesaar

Abiõpetaja


Ele Hallimäe

Matemaatika
ele.hallimae@jjaani.edu.ee


Sigurd Fohs

Saksa ja inglise keele õpetaja
sigurd.fohs@jjaani.edu.ee


Agnes Kaio

Matemaatika, informaatika
agnes.kaio@jjaani.edu.ee


Karoli Vilbu

Kunst, käsitöö
karolivil@gmail.com


Marge Terras

III klassi õpetaja
margeterras@hot.ee


Deivi Kõll

Kehaline kasvatus
deivitep@gmail.com


Triin Tiisler

I klassi õpetaja
triintiisler79@gmail.com


Toomas Põldma

Kaugõppe geograafia, ajalugu ja ühiskonnaõpetus
poldma.toomas@gmail.com


Mati Tamm

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
matitamm.mt@gmail.com


Svetlana Varunina

Inglise keel
svet92@yahoo.com


Evi Talkis

IV klassi õpetaja
talkisevi@gmail.com


Katrin Nurmetalo

Eesti keel ja kirjandus


Anu Nurk

Bioloogia, loodusõpetus, kaugõppe keemia ja bioloogia
nunu.ark@gmail.com


Ülle Jääger

Ajalugu
yllej@koeru.edu.ee


Marika Tamm

Eesti keel ja kirjandus
mika57@hot.ee


Katrin-Helena Melder

Kultuurilugu, kunstiajalugu, filosoofia
katrinmelder@hotmail.com


Ene Reinla

Vene keel
ene.reinla@mail.ee


Greete Piksar

Sotsiaalpedagoog (HEV õppe koordinaator)
greete.piksar@jjaani.edu.ee


Mart Piiroja

Inglise keel
martpiiroja@gmail.com


Janno Nau

Füüsika
janno.nau@peetrikool.ee


Helle Raunmägi

Keemia
helle.raunmagi@peetrikool.ee


Kairi Laid

Abiõpetaja
kairilaid@gmail.com


Külli Kärner

II klassi õpetaja
karnerkulli@gmail.com


Tarmo Kesküll

Muusika
tarmo.keskyll@jjaani.edu.ee


Evely Traublum-Rambi

Inimeseõpetus, koorilaul
yleve@hot.ee


Erik Vilbu

II klassi õpetaja
erik.vilbu@jjaani.edu.ee


Ebe Valk

Abiõpetaja
ebe.valk@jjaani.edu.ee


Maris Piiroja

Kunst, käsitöö
maris.piiroja@jjaani.edu.ee


Sirly Pukk

Geograafia, ühiskonnaõpetus
sirly.pukk@jjaani.edu.ee


Rait Fels

Kehaline kasvatus
rait.fels@jjaani.edu.ee


Annela Tammiste

Gümnaasiumi muusika ja uurimiskursus
annela.tammiste@jjaani.edu.ee


Janar Kärner

Matemaatika
janar.karner@peetrikool.ee


Kaidi-Ly Välb

Kaugõppe eesti keel ja kirjandus
kaidily@peetrikool.ee

Personal (3)

Ülle Roos

Kokk
roosylle@hot.ee


Heli Kark

Huvijuht
helikark@gmail.com


Anželina Raha

Kooliõde
anzelina.raha@gmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.